Súprava potahy na židle 6 kusů Feride - béžová

71 bodů do věrnostního systému
Cena
€ 71,24

Kód produktu
P00549

Skladom
sada

Háčkovaný turecký model 6 kusov poťahov na vaše stoličky. Béžová farba. Sú pružné, elasticky sa prispôsobia mnohým tvarom stoličiek. Osviežte svoju jedáleň týmito modernými a štýlovými elastickými poťahmi. Nádherný reliéfny dizajn, ktorý ozdobí vašu jedáleň. Skvele padnú na všetky stoličky! Zmeňte vzhľad svojej jedálne. Více

Sadu 6 poťahov na stoličky upotrebíte dokonca aj pre stoličky s okrúhlym operadlom. Chráňte svoje stoličky pred škvrnami a opotrebením časom.

Popis:

Všestrannosť, jednoduché použitie, vysoko kvalitná látka, ľahké pranie, pekná farba a elegantný vzhľad sú dôvody, prečo by sa vám mohli páčiť tieto nadčasové modely poťahov na stoličky. Tieto produkty sa na trhu objavili nedávno, ale počas krátkej doby si získali obľubu ako medzi svetoznámymi dizajnérmi, tak aj gazdinka, ktoré chcú svojmu domovu dopriať extra pohodlie.

Hlavnou výhodou týchto puzdier je ich jednoduché použitie. Takú vec je celkom ľahké položiť na stoličke takmer akejkoľvek výšky, šírky a designu. Táto vlastnosť poťahu je daná špeciálnou štruktúrou látky, z ktorej je vyrobený. Ideálne vyvinuté pomery polyesteru a bavlny umožnili vytvoriť materiál s vysokou hustotou a elasticitou. Dobre sa naťahuje a získava svoj pôvodný vzhľad. Vysoká hustota materiálu spoľahlivo chráni spodné čalúnenie stoličky pred nečistotami, prachom a škvrnami a absorbuje ich.

Nečistoty v látke dlho nezostávajú a dajú sa ľahko odstrániť bežným pracím cyklom v práčke. Elegantné, lakonické, oku lahodiace designové riešenie v podobe univerzálnych poťahov na stoličky už na vás čaká. Doprajte sebe i svojmu domovu dekoráciu, ktorá poteší rodinu a uspokojí vašich hostí.

Vlastnosti:

Šírka sedadla: od 35 do 75 cm.

Hĺbka sedu: od 35 do 75 cm.

Výška operadla od sedu: 35-80 cm.

Výška sukne: 35 cm.

Zloženie: 40% bavlna, 60% polyester.

Pranie: Ručná alebo práčka na jemný cyklus na 30 stupňov.

Balenie: PVC taška so zipsom.

Výroba:  Turecko.