Luxusní hotová sada záclona + závěs Rosita růžová 400x150 cm

Cena
€ 35,60

Výrobce

Kód produktu
P463-ruzova

Skladom
ks

Využijete už pripravenú a hotovú sadu: záclona a dva závesy po stranách, vo farbe ružová, na svoje okno a doladíte tak perfektne výhľad z vášho okna. Výrobok je v obľube už niekoľko rokov a nikdy tento model neomrzí. Více

Bytová dekoratívna sada jednej záclony a dvoch postranných závesov zviazaných doplnkovou stuhou úplne zútulní vašu miestnosť domova alebo pracovného prostredia. Okrem toho docieli v okne aj určitú požadovanú atmosféru.

Záclona uprostred umožnuje výhľad z okna a naopak jemne zakrýva zvonku priehľad do bytu, a dva postranné závesy plus horná ozdobná porta sú pripevnené ako celý hotový výrobok spolu so záclonou. Nasadíte na tyč, vydekorujete si nariasenie a môžete sa tešiť z pohody a lahody aj pre oko.

Horná časť výrobku, ktorý je už pripravený priamo na zavesenie, je v podobe nariaseného pruhu, zakončeného lemovaním, čipkou a bokmi sú zakončené lemom. Rýchlo a pohodlne sa nasadí na garnižovú tyč, kedyriasiaca páska vo vrchnom leme umožňuje pravidelné nariasenie produktu podľa vašej potreby, čím sa dá šírka záclony a závesov prispôsobiť aj kratšej tyči.

Rozmery:
šírka: 400 cm
výška: 150 cm

V balení celá sada vrátane mašlí (podľa fotografie)

Špecifikácia:
Zloženie: 100% polyester
Produkt je nenáročný na údržbu.
Postupujte podľa odporúčaní výrobcu:
⦁ Prať na 30 ° C.
⦁ Nebieliť.
⦁ Nesušiť v bubnovej sušičke.
⦁ Neošetrovať chemicky
⦁ Maximálna teplota žehlenia 110°, opatrne s parou.

Parametry
Šírka 400 cm
Výška 150 cm