Luxusní hotová sada záclona + závěs Nina červená 400x155 cm

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
€ 32,31

Původní cena
€ 40,40

Ušetříte
20% (€ 8,09)

Výrobce

Kód produktu
P00513

Skladom
ks

Využijete už pripravenú a hotovú sadu: záclona a dva závesy po stranách, vo farbe červená a biela, na svoje okno a doladíte tak perfektne výhľad z vášho okna. Výrobok je v obľube už niekoľko rokov a nikdy tento model neomrzí. Více

Bytová dekoratívna sada jednej záclony a dvoch postranných závesov zviazaných doplnkovou stuhou úplne zútulní vašu miestnosť domova alebo pracovného prostredia. Okrem toho docieli v okne aj určitú požadovanú atmosféru.
Záclona uprostred umožnuje výhľad z okna a naopak jemne zakrýva zvonku priehľad do bytu, a dva postranné závesy plus horná ozdobná porta sú pripevnené ako celý hotový výrobok spolu so záclonou. Nasadíte na tyč, vydekorujete si nariasenie a môžete sa tešiť z pohody a lahody aj pre oko.
Horná časť výrobku, ktorý je už pripravený priamo na zavesenie, je v podobe nariaseného pruhu, zakončeného lemovaním, čipkou a bokmi sú zakončené lemom. Rýchlo a pohodlne sa nasadí na garnižovú tyč, kedyriasiaca páska vo vrchnom leme umožňuje pravidelné nariasenie produktu podľa vašej potreby, čím sa dá šírka záclony a závesov prispôsobiť aj kratšej tyči.
Rozmery:
šírka: 400 cm
výška: 155 cm
V balení celá sada vrátane mašlí (podľa fotografie)
Špecifikácia:
Zloženie: 100% polyester
Produkt je nenáročný na údržbu.
Postupujte podľa odporúčaní výrobcu:
⦁ Prať na 30 ° C.
⦁ Nebieliť.
⦁ Nesušiť v bubnovej sušičke.
⦁ Neošetrovať chemicky
⦁ Maximálna teplota žehlenia 110°, opatrne s parou.