Luxusní hotová sada záclona Boho červeno-biela 300x160 cm

Akce Novinka Top
44 bodů do věrnostního systému
Cena
€ 44,43

Výrobce

Kód produktu
P496-524

ks

Dekoratívna hotová záclona - sada v štýle boho so strapcami. Zavesíte jednoducho na garnižu a doladíte tak perfektne výhľad z vášho okna. Výrobok je v obľube už niekoľko rokov a nikdy tento model neomrzí. Barva: červeno-biela Více

Elegantná sada sa skladá z 3 samostatných prvkov: závesov a 2 závesov. Závesy sú vyrobené z kvalitného bieleho voálu a závesy z hladkého panamského strečového materiálu. Súpravu zdobia krásne strapce. Závesy je možné upevniť pomocou stuh, ktoré sú súčasťou sady. Závesy sú vyrobené z hladkej, rovnomerne sfarbenej látky podobnej Inu, ktorá je extrémne odolná a krásne sa vešia.

Zostava efektne ozdobí okno v obývacej izbe, spálni, jedálni alebo detskej izbe. Vytvorí útulný a nadčasový aranžmán a spestrí priestor v akomkoľvek štýle.

Spôsob zavesenia:

Sada je určená na zavesenie na dvojitú (alebo jednoduchú) garnižu s možnosťou zavesenia aj na klip alebo priamo nasadenie na rúrkovú garnižu. Hodí sa na dvojitú záclonovú tyč so šírkou 200-250 cm.

Bytová dekoratívna sada jednej záclony a dvoch postranných závesov zviazaných doplnkovou stuhou úplne zútulní vašu miestnosť domova alebo pracovného prostredia. Okrem toho docieli v okne aj určitú požadovanú atmosféru.

Záclona uprostred umožnuje výhľad z okna a naopak jemne zakrýva zvonku priehľad do bytu, a dva postranné závesy plus horná ozdobná porta sú pripevnené ako celý hotový výrobok spolu so záclonou. Nasadíte na tyč, vydekorujete si nariasenie a môžete sa tešiť z pohody a lahody aj pre oko.

Horná časť výrobku, ktorý je už pripravený priamo na zavesenie, je v podobe nariaseného pruhu, zakončeného lemovaním. Rýchlo a pohodlne tak nasadíte výrobok na svoju garnižovú tyč, kedy riasiaca páska vo vrchnom leme umožňuje pravidelné nariasenie produktu podľa vašej potreby, čím je možné šírke záclony a závesov prispôsobiť aj kratšej tyči.

Rozmery:

celková šírka: 300 cm x Výška: 150 cm

rozmery závesov (2 ks v sade): šírka: 145 cm x výška: 160 cm

sada obsahuje: 2 stuhy na pripevnenie závesov, zdobené strapcami

Špecifikácia:

Zloženie: 100% polyester, tkanina: panama stretch, voȧl
Produkt je nenáročný na údržbu.
Postupujte podľa odporúčania výrobcu:
⦁ Prať na 30 ° C.
⦁ Nebieliť.
⦁ Nesušiť v bubnovej sušičke.
⦁ Neošetrovať chemicky
⦁ Maximálna teplota žehlenia 110°, opatrne s parou.