Sme zavedený český e-shop, obchod so závesmi a ďalšou bytovou textíliou a bytovými doplnkami.
Predaj závesov aj záclon má na internetovom trhu svoje opodstatnené miesto a my ponúka svoje produkty a služby v domácnostiach, kanceláriách a inštitúciách. Už niekoľko rokov zdobíme vaše domovy prostredníctvom cenovo dostupných riešení týchto dekorácií okien, závesy a záclony do obývačky, spálne, do kuchyne, ale aj do kancelárie, či pre váš pilotný dom alebo plážový dom.

Nemáme síce vlastnú kamennú predajňu, aj napriek tomu alebo práve preto vám môžeme ponúknuť rýchly a komfortný nákup priamo z vášho počítača alebo smartfónu. Staší iba klikať a vyberať. Platenie online u nás nie je výnimkou, najviac je možné za tovar zaplatiť dobierkou.

Tovar starostlivo vyberáme a stojíme si za kvalitou. Bude našou odmenou najväčšou, pokiaľ sa k nám radi ako zákazník budete vracať !

Tato adresa neslouží pro vracení balíků !!! Jedná se o sídlo společnosti. Kam vracet balíky: ZDE

Europe Bedona s.r.o.

se sídlem Vltavská 53/17, Smíchov, 150 00 Praha 5

identifikační číslo: 11809566

zapsané v obchodním rejstříku C 354791 vedená u Městského soudu v Praze

Ako použiť náš Zľavový kupón

Ako použiť náš Zľavový kupón

Tento kupón bol prodlužen do 30.marza. Jeho kód (je uvedený na kupóne) vypíšete v e-shope svoje vytvorené objednávky tam, kde sa vám objaví okienko na to určené. Napíšete do políčka tento kód a zľava sa vám uplatní a odpočíta.

Je to náramne jednoduché ako u nás ušetriť!

Na nič nečakajte a už dnes nakúpte so zľavou - 5% všetok náš tovar: https://www.bedona.sk