Ako použiť náš Zľavový kupón

Ako použiť náš Zľavový kupón

Tento kupón bol prodlužen do 30.marza. Jeho kód (je uvedený na kupóne) vypíšete v e-shope svoje vytvorené objednávky tam, kde sa vám objaví okienko na to určené. Napíšete do políčka tento kód a zľava sa vám uplatní a odpočíta.

Je to náramne jednoduché ako u nás ušetriť!

Na nič nečakajte a už dnes nakúpte so zľavou - 5% všetok náš tovar: https://www.bedona.sk


Medzisezónne prikrývky, ideálne pre súčasnú jesennú sezónu!

Čakajú nás opäť chladné noci, to je jeseň a tiež chladné dni s potom nastávajúcou zimou. Jeseň je obdobie prechodu, ktoré začína horúcim letom, ale končí až s príchodom chladnej zimy, preto pri zháňaní posteľného textilu myslite na svieže a ľahké oblečenie, ale v prípade potreby ktoré ponúkne aj teplo pre vaše zahriatie. Ideálnym riešením pre tieto mesiace sú posteľové sezónne prikrývky a deky.

Aj naša firma zaraďuje do svojich obľúbených kolekcií medzisezónne prikrývky a ako každý rok je o ne veľký záujem, pretože zohľadňujú charakteristiku jesene. Takže samozrejme nezabúdame na deky ani na premyslené funkčné obliečky. A tento rok na jeseň 2022 prichádza do trendu kolekcia medzisezónnych prikrývok s krásnymi vzormi a sugestívnymi farbami, ktoré sú ideálne pre štýlové zdobenie spálne, ale predovšetkým oblečú vašu spálňu alebo sofá dokonale prívetivým teplým hávom.

Zahajujeme novú sezónu a tá je nabitá sezónnymi novinkami, ponúkame hrejivé farebné varianty mikroplyšových prikrývok Obliečky Loteli ,

sú len jedným príkladom, ale určite vám príde oveľa viac originálnych nápadov, ako ozdobiť každý priestor svojho domova.