1. Funkcia závesu v okne

Závesy bývajú jedným z najdôležitejších bytových deco doplnkov salónu či obývačky. Okrem toho, že sú konečnou bodkou za každým interiérovým oknom a najštýlovejším doplnkom po záclonách, poskytujú viac súkromia, chránia nás pred prenikaním svetla do miestnosti. Teda udrží slnko v byte alebo vonkajšie nočné osvetlenie prenikajúce do bytu skrte okno, na uzde. Takže môžete sledovať televíziu bez nežiaducich odleskov, a zamedzíte priehľadu nežiaducich pohľadov zvonku do vášho interiéru.

2. Rozvážte si účel, ktorý sledujete vy
Váš výber sa zdá byť veľmi komplikovaný a váš nákup si vyžaduje možno veľké výdavky? Samozrejme vám chceme ukázať variant, ktorý je zlatou strednou cestou a ušetrí nielen váš čas, ale aj peňaženku. Je potrebné vzhľadom na rozmanitosť rôznych produktov a modelov a látok, vedieť predovšetkým, či chcete záves zatemňovací alebo dekoračný, či oboje zároveň. Pokiaľ náhodou pochybujete a nechcete urobiť chybu, buďte rozvážni a vyberajte nielen v neutrálnych farbách, ale zvoľte si taký model, ktorý splní nielen očakávania dizajnu bytu a okna, súčasne v prípade potreby závesy zatiahnete a máte súkromie. S týmto variantom nezlyháte.

2. Závesy sú tu pre vás!

Zmerajte si dobre svoje okno ako na výšku, tak na šírku, iste už viete, či budete chcieť závesy spadajúce dole k zemi, alebo len pod okno. Dokonca aj tí, ktorí nie sú nadšenci závesov môžu nájsť model, ktorý otrasie ich „deco“ názorom. Ak k tomu pridáme ešte informáciu, že sú aj závesy, ktoré sú úplne hotové od výrobcu, vybalíte ich a rovou môžete vešať na garnižu? Áno, presne aj také modely existujú a ponúkame ich na našom e-shope, ako Hotové luxusné závesy. Modely a produkty, ktoré sú dlhšie, krátke, farebné alebo šedé, každopádne sú pripravené a ušetria množstvo starostí a času, ktoré by ste museli venovať meraniu doma, šitiu, strihaniu a inými ďalšími úpravami. Je hotovo! Oddych a kochanie sa vyzdobeným oknom.

3. Čo môžete očakávať

Výsledný efekt so závesmi na okne má byť vyladený a pekný na oko. Samozrejme, nie je to jediný účel, ako sme už napísali vyššie. Teraz sa ale zameriame čisto na dekoračnú otázku závesov, ktoré si chcete zaobstarať. Hotové závesy sa poskytujú buď len samostatne, vo farbách a vzoroch podľa vášho vkusu. Tak tiež ako súčasťou záclon, a to tak, že sú ponúkané sady, kde sú po stranách vydekorované závesy a upsrostřed dekoračná štýlová záclona. Celé okno je pokryté modelom, ktorý sa hodí práve do vášho interiéru a do vášho typu okna. Zvoľte si farby a strihy, ktoré splnia očakávania vás a vašej rodiny a nebudú niktrak narušovať ani súkromie pohldu z exteriéru do vášho bytu. Pokiaľ to však nie je dôležité, máte úplne otvorené možnosti na experimentovanie. Zachovajte hlavu a inšpirujte sa modelmi aj v širokom rodinnom kruhu. Naprieč rodinou bude záves ozdobou pre všetkých, prečo by teda nemohli aj oni vyjadriť svoj nároz. Výsledný výber bude tak istejší.

Biela záclona, ​​nikdy nepokazí kombináciu s ďalšími farebným iprvkami, ak chcete kupovať záclonky zvlášť, pozrite sa na iný oddiel: Hotové záclony.